Strona główna

MY TRAVELS

 Mix wakacyjny - ITALIA
 One day in ViennaKocham to miasto:)
Pałac Schönbrunn, barokowa rezydencja wabi takimi atrakcjami jak czarujący krajobraz parkowy, Palmiarnia, Glorietta i ogród zoologiczny, możemy zwiedzić oficjalne sale pałacowe, kosztownie wyposażone salony, udać się na przechadzkę po labiryncie.
Wiedeń oferuje wiele możliwości zrobienia udanych zakupów, szczególnie w sezonie wyprzedaży. Od sklepów sieciowych po małe butiki również sklepy znanych marek. Miasto odkrywa się najlepiej podczas długich zakupów, zorganizowałam chwilę i dałam ponieść się szaleństwu na Kärntner Straße, zajadając North Sea Food i Käsekraine-kioski, które mają w swojej ofercie naprawdę pyszne kiełbaski, polecam:)

  

Mix wakacyjny-Chorwacja

Witam Wszystkich:))) po dwóch dniach ciężkiego powrotu z wakacji, 15 godzin z samej Chorwacji do Austrii, gigantyczne korki, na szczęście udało się dotrzeć do Polski:)))
W dwóch częściach przedstawię Wam mój wakacyjny mix stylizacji oraz widoki z wyspy Brać, miejscowości i zatoki Bol, która znajduje się w południowej części wyspy. To miejsce jest rajem dla surferów, fanatyków nurkowania, smakoszy owoców morza, soczystych fig oraz domowego białego wina.
Podczas wypoczynku uwielbiam czuć się na luzie, w mojej walizce nie ma miejsca dla obcasów i eleganckich sukienek. Garderoba wakacyjna to wyłącznie krótkie spodenki, koszulki bokserki, t-shirty i trampki, o makijażu nie ma mowy nie tylko ciało, również skóra twarzy musi odpocząć i przygotować się na przetrwanie jesiennych i zimowych dni w naszym kraju:)

Photo part 1.

Mix wakacyjny-Chorwacja c.d.
Photo part 2
Ostatnie wspomienia...:)

 

3 komentarze: