Strona główna

12.07.2012

Beginning
Na wstępie „trochę nieśmiało” witam wszystkich serdecznie. Pewnego słonecznego dnia doszłam do wniosku, że muszę zrobić coś więcej i nie chodzi o zakup następnej sukienki, po prostu chcę zrobić coś głębszego, coś co zawsze  było we mnie. Mam wiele do zaoferowania od siebie, czym chcę się podzielić z innymi. Marzenia są piękne, a jeszcze piękniejsze, gdy się spełniają. Tworząc tego bloga wierzę, że  znajdzie się grono wielbicieli mody i wszystkiego co z nią związane, którym przypadną do gustu moje stylizacje i natchnienia modowe. Uwielbiam bawić się trendami, łączyć różne style, wyszukiwać nowości i czerpać inspiracje z różnych dziedzin życia. Jednym słowem moda to mój żywioł, sztuka tworzenia, której oddaję się z pasją i dużym zaangażowaniem.
First of all, "a little timidly," I greet all welcome. One sunny day I came to the conclusion that I need to do something more, and it's not about buying another dress, I just want to do something deeper, something that has always been in me. I have a lot to offer from each other, and I want to share with others. Dreams are beautiful, and even more beautiful when you meet. By creating this blog, I believe that there will be a group of fans of fashion and everything associated with it, which will suit my outfits and fashion inspiration. I love to play with trends, combine different styles, search, news and draw inspiration from different walks of life. In a word, fashion is my element, creating art that captures the passion and great commitment.

Myślę, że ten blog Was zainspiruje i znajdziecie coś dla siebie, zapraszam i życzę dobrej zabawy.
I think this blog will inspire you and you will find something for you, I invite you and wish you a good time.
Bądź sobą i nie bój się wyróżniać...

Be yourself and do not be afraid to stand out ...
 
Moda nie lubi monotonii i powróciła do nas z kolorami, pastele czy neony? Dzięki nim można eksperymentować i sprawiać, że nasze stroje stają się weselsze i ładniejsze.W pierwszym zestawie stawiam na sportowy look w odcieniach zieleni.
Fashion does not like monotony and returned to us with the colors, pastels and neons? With it you can experiment and make that our clothes are happier and ładniejsze.W first set I put on a sporty look in shades of green.

 

Makijaż jest subtelny i delikatny. Zaakcentowane oko w postaci delikatnej kreski laynerem z dodatkiem cielistych ust w modnym kolorze nude.
Całość dopina naturalna fryzura w postaci delikatnych dużych fal.
Więcej na temat makijażu http://crazymakeup-team.blogspot.com/

pics Arek Świtała

          

                                                                                   


4 komentarze:

 1. SUPER !!!!! Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki :)))
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 2. Super szorty :D

  OdpowiedzUsuń
 3. w sumie może być :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, Gdzie mieści się sklep Please w W-wie? :)

  OdpowiedzUsuń