Strona główna

27.10.2013

dress with frill

 Piękny, słoneczny, jesienny dzień aż trudno w to uwierzyć, że pod koniec października może być taka pogoda -:). Korzystając z okazji postanowiłam zaprezentować w plenerze moją ulubioną sukienkę z falbanką. Ostatnio bardzo przypadł mi do gustu fason, który uwydatnia kobiecość i dziewczęcość jednocześnie. W roli głównej mini o delikatnie dopasowanej górze z obniżonym stanem. Dodatki wyraziste buty na koturnach i klasyczna torebka do ręki.
  Beautiful sunny autumn day, it is hard to believe that at the end of October may be the weather - :). I decided to take this opportunity to present the outdoors my favorite dress with frill. Recently much to my liking fashion that shows femininity and girlishness at the same time. The main role of a mini-fit top with a reduced state. Add-ons platform shoes and classic hand bag. pics G.B.
makeup&hair metorebka/bag - furla

buty/boots - guess
bransoletki/bracelets - no name

20.10.2013

chic

  Moja dzisiejsza stylizacja to połączenie elegancji z wygodą i luzem. Kolorem dominującym jest czerń, a urozmaiceniem złączenie materiałów takich jak moher i skóra. Dodatki z delikatnym pazurem, torba z frędzlami, rajstopy w dziurki i ciężkie skórzane kozaki.
 My autumn styling combines elegance with comfort and loose. Dominant color is black, and the diversion combination of materials such as mohair and leather. Additives are a bag with tassels, tights holes and heavy leather boots.
 pics G.B.
 hair & makeup me
 
 rajstopy/tights - calzedonia
 buty/boots - no name
 torba/bag - no name